Відпочинок на Азовському морі

Готель “Mon Amour”
Ціна: 80500 грн
Готель «Paradise»
Ціна: 5001000 грн
1 2 3 10

З минулого століття узбережжя Азовського моря по праву вважається кращим місцем для відпочинку з дітьми, для зміцнення здоров’я. У цьому регіоні склався сприятливий клімат, на курортах сформована відмінна інфраструктура туризму. Це дозволяє чудово провести час, отримати масу вражень, заряд енергії, бадьорості. Численні курорти надають можливість вибрати відпочинок на Азовському морі 2022 з урахуванням особистих переваг.

Переваги відпочинку на Азовському морі

Відпочинок на Азовському морі в Україні ідеально підходить для сімейної відпустки, романтичної поїздки, веселого проведення часу в компанії друзів. Основні переваги забезпечують особливості цієї природної водойми :

  • пляжі піщані, пологі, безпечні навіть для малюків;
  • вода тепла, чиста, прогрівається до 28° і вище;
  • відсутність небезпечних для купання місць, холодних течій;
  • насиченість води корисними мікроелементами : бором, бромом, йодом;
  • наявність цілющих сульфідних грязей.

Не менш приваблива розвинена туристична інфраструктура, що дозволяє організувати дозвілля за своїм смаком. При цьому ціна відпочинку на Азовському морі помірна, доступна для більшості туристів. Численні готелі, гостьові будинки, бази відпочинку на Азовському морі дозволяють кожному знайти оптимальний варіант проживання.

Популярні курорти на Азовському морі

Організувати комфортний, недорогий відпочинок на Азовському морі можна в декількох курортах. Найбільшою популярністю користуються:

Місто-порт Бердянськ. Привабливий курорт для шанувальників розвиненої індустрії туризму. Пляжі обладнані аквагірками, пропонуються усі види водних розваг. У місті є атракціони, дельфінарій, зоопарк, багато ресторанів, нічних клубів та ін.

Приморськ. Курорт, що розвивається, розташований на берегах моря і мілководого лиману. Можна оселитися в приватному секторі, є санаторії, пансіонати на Азовському морі для сімейного відпочинку.

Кирилівка. Селище з відмінно розвиненою інфраструктурою. Прекрасну можливість для організації дозвілля забезпечує наявність сафарі-парку, місяць-парку, дельфінарію, аквапарку, кінного цирку, нічних клубів.

На морському узбережжі багато курортів різного статусу. Для грамотного вибору можна прочитати відгуки на відпочинок на Азовському морі. Вони допоможуть визначитися з кращим місцем для проведення відпустки, оптимальним варіантом проживання.