Відпочинок в Юр'ївці 2021

Фільтр за
Спочатку подорожче

Юр’ївка

На узберіжжі Азовського моря, далеко від метушні, в Мангушском районі Донецької області України розташувалося маленьке і практично нічим не примітне село Юр’ївка з постійним населенням менше 300 чоловік і всього двома вулицями загальною протяжністю в 1 км. Не примітне всього до відмітки про початок літнього морського відпочинку в Україні. І на скільки ж картина  зміняється відразу з настанням тепла – місцеві в скаженому режимі пожвавлення і очікування супер прибутків, а приїжджі туристи – у пошуках хорошого житла і розваг.

На карті курортів Азовського моря Юр’ївка займає не останнє місце і притягає немало туристів влітку. Все через доступність ціни і близького розтшування до транспортної розв’язки Маріуполя. Дістатися до Юр’ївки з Маріуполя Ви зможете зі станції “Південна” 5 раз на день на автобусі №78, уточнивши заздалегідь розклад автобусів. Ну і звичайно, не варто покладатися на долю і заздалегідь перевірити погоду в Юр’ївці на декілька днів відпочинку, щоб бути у всеозброєнні.

Відпочинок в Юр’ївці: житло, приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Відпочинок в Юр’ївці в 2021 році буде дуже гостинним і привітним. Господарі пансіонатів, баз відпочинку і приватних будинків Юр’ївки із задоволенням приймуть вас під своє крильце хоч на увесь сезон (звичайно якщо вистачить вашого бюджету). Радимо ретельно вибирати житло, звертати увагу на відгуки про відпочинок в цьому пансіонаті Юр’ївки і стежити за відповідністю вказаної ціни на нашому сайті з озвученою в телефонній розмові.

Відпочинок в Юр’ївці – ЦІНИ

Ціна баз відпочинку в Юр’ївці в 2021 році не сильно відрізнятиметься від попередніх років. В цілому, бюджетні номери ви зможете зняти тут всього за 100 грн/номер. Ви зможете знайти і комфортніший преміальний відпочинок за 1500 грн/номер. Що стосується відпочинку безпосередньо на узберіжжі Азовського моря, то ціни на розваги тут ідентичні іншим курортам Азова.

Вибір за вами. Не забудьте зробити велику кількість фото в Юр’ївці на березі Азовського моря, щоб зберегти спогади про літо 2021 року. А ми чекатимемо від вас відгуків, щоб поліпшити наш сервіс.

Обговорення