Відпочинок у Катранці 2021

Фільтр за
Спочатку подорожче

Катранка

Катранка – це чорноморський курорт, що активно розвивається, знаходиться у видаленому районі Одеської області. Його популярність пояснюється дуже просто – тут знаходяться лікувальні грязі цілющого лиману Шагани і водні джерела, що мають чудодійну силу. Це курортне селище розташоване між двох озер – Сасик і Джантшейським, одно з них відділяє його від морського берега.

Відпочинок у Катранці – ЦІНИ

Ціни на відпочинок у Катранці цілком доступні. Тут відпочивають і заможні, і бюджетні туристи

Відпочинок у Катранці 2021 обіцяє бути насиченим. На цьому чудовому чорноморському курорті можна не лише відпочити і привести в порядок нервову систему, але і поправити здоров’я. Щороку сюди приїжджають люди, що страждають ревматизмом і шкірними захворюваннями, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, щоб пройти курс ефективної грязетерапии і отримати заряд позитиву на рік вперед.

Відпочинок у Катранці: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Майже усі бази відпочинку в Катранці розташовані на березі моря. Проживання в них підійде любителям пляжного відпочинку. Альтернативою їм можуть стати готелі, що нестримно зводяться на цьому курорті, і гостьові будинки. Є тут і санаторії, і пансіонати, куди можна приїхати відпочити по путівці. Що стосується житла эконом-класса, то його можна знайти в приватному секторі. Затишні номери здаються майже у кожному дворі.

Розмірений пляжний відпочинок у Катранці можна різноманітити екскурсіями до місцевих пам’яток. Ви можете відвідати:

 • Дунайський біосферичний заповідник;
 • Рибний базар, рівному якому немає навіть в Одесі;
 • “Українську Венецію” – селище Вилкове;
 • Нульовий кілометр Дунаю.

Якщо вас зацікавила Катранка, відгуки на відпочинок можна знайти на нашому сайті. Це курортне селище вам запам’ятається надовго теплим морем з чудовою погодою, облаштованими піщаними пляжами, цілющими водами і лікувальними грязями, гостинністю і привітністю місцевих жителів.

Вопросы и ответы

 • Як краще дістатися до Катранки?

  Способів доїхати до курорту Катранка не так вже й багато. На жаль, сполучення за допомогою поїздів тут відсутне, а це змогло б дуже сильно привабити відпочивальників.
  Найзручніший спосіб дістатися у Катранку - це свій автомобіль. Він також полегшить вам і переміщення по самому курорту.
  Крім цього у Катранку можна потрапити на автобусі з Одеси або будь-яким маршрутом через Татарбунари.
  І ніхто не відміняв сервіс BlaBlaCar, який стає дедалі популярнішими в Україні.

 • Кому підійде відпочинок в Катранці?

  У Катранці є стандартний курортний набір розваг для відпочиваючих. Туди входить все, від "пахалви медової" до польоту на парашуті над морем.
  Звичайно, Катранка більше підійде для сімей з дітьми і тихого відпочинку. Але все ж і великі компанії знайдуть тут собі місце, якщо їх основним розвагами не є клуби і бари.

 • Які ціни на їжу в Катранці?

  Якщо ви віддаєте перевагу готувати їжу самостійно (за допомогою кухні в пансіонатах і базах відпочинку), то різниці зі звичною вартістю продуктів ви практично не помітите.
  Що ж стосується харчування в закладах громадського харчування, то середня ціна комплексного ситного обіду на одну людину в Катранці становитиме 60 - 140 грн.

Обговорення