Кінбурнська Коса: все житло в місті

Відпочинок на Кінбурнській Косі 2021

Фільтр за
Спочатку подорожче

Кінбурнська Коса

Кінбурнська Коса – це курортний регіон на чорноморському узберіжжі Миколаївської області. Він знаходиться між Дніпровсько-Бузьким лиманом і Чорним морем, славиться своїми мальовничими пейзажами, чистісіньким морем, широкими піщаними пляжами і первозданною природою. На Кінбурнській Косі сформована унікальна эко-зона. Тут є сосновий бор, поля з лікарськими рослинами і близько трьох сотень озер, на яких мешкає велика кількість птахів, – чайок, пеліканів, лелек, лебедів.

Відпочинок на Кінбурнській Косі – ЦІНИ

Ціна відпочинку на Кінбурнській Косі цілком доступна більшості громадян нашої країни. Тут можна не лише відпочити, але і оздоровитися.

Відпочинок на Кінбурнській Косі 2021 підійде любителям эко-туризма. Тут можна повноцінно відпочити від стрімкого ритму життя в шумних і запорошених мегаполісах, добитися повного єднання з природою. Шикарних умов відпочинку в цьому курортному регіоні немає, рівно, як і немає тут нічних клубів, аквапарків і інших подібних розваг. Зате тут тепле море, що прогрівається у високий сезон до 28 градусів, безкрайні піщані пляжі, цілющі грязі і свіже повітря. Ви зможете:

  • Цілий день ніжитися на пляжі, приймаючи сонячні ванни і купаючись в ласкавих хвилях;
  • Відправитися на уловисту риболовлю;
  • Збирати гриби в сосновому бору.

Відпочинок на Кінбурнській Косі: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

А якщо ви скучите за цивілізацією, то можна відправитися в місто Очаків або на позашляховику, або на катері морем. Що стосується житла на Кінбурнській Косі, то тут неймовірно популярні наметові городки, але вони, як ви розумієте, на прихильника. Заможні туристи знімають котеджі під ключ або номери в місцевих готелях, яких зовсім мало, але вони є. Бюджетним варіантом житла є номери в гостьових будинках і в приватному секторі. Бази відпочинку на Кінбурнській Косі розташовані всюди.

У них вважають за краще мешкати сімейні туристи, оскільки розташовуться вони на самому березі моря.

Детальніше про цей курорт ви можете дізнатися, почитавши відгуки про відпочинок на Кінбурнській Косі від відпочивальників.

Обговорення