Основна інформація про відпочинок у місті.

Відпочинок з дітьми в Лазурному

Другие подкатегории
Все житло
Готелі з басейном
З харчуванням
Недороге житло
Біля моря
Преміум житло
Приватний сектор
Фільтр за
Спочатку подорожче

Скоро відпустка? – саме час вирушити на сімейний відпочинок до Лазурного!

Ми постаралися підібрати різні варіанти готелів для відпочинку з дітьми в Лазурному. Сподіваємося, що кожен із наших читачів знайде те, що йому до вподоби!

Є різні види відпочинку: активна, пасивна, відпустка пустельника або компанією, парою або з дітьми. На цій сторінці ми підготували для вас найкращі варіанти у розділі “Житло для відпочинку з дітьми в Лазурному”.

Список весь час доповнюється, як тільки з’являються нові пропозиції, ми відразу оновлюємо дані. Будьте впевнені, що збираючись у відпустку разом із “Відпочивай”, ви будете в курсі всього.

Зняти будинок у Лазурному для великої родини не проблема! Майже всі пропозиції дозволяють облаштуватись разом із дітьми.

Відпустка з дітьми – гарна задумка. А якщо ви тримаєте курс на найпопулярніше курортне село в Україні – взагалі чудова! Малюкам припаде до смаку тепле море та активні розваги, які може запропонувати курорт. А після повернення – захлинаючись розповідатимуть одноліткам про побачене і відчуте.

Тепер наша команда несе подвійну відповідальність: за ваш відмінний відпочинок та посмішки на обличчях дітей!

Зняти житло у Лазурному для сім’ї з дітьми можна за різною ціною. Є недорогі пропозиції від 300 і варіанти дорожчі за 1800 гривні на добу.

Зручно те, що ви буквально через екран зможете зрозуміти, як влаштоване житло. Фотографії допоможуть краще зрозуміти, як облаштований простір зсередини та зовні. Контактні номери та посилання на соціальні мережі – детальніше дізнатися про ключові моменти. А відгуки – прийняти остаточне рішення та забронювати житло!

Відпочинок з дитиною у Лазурному – відмінне рішення. Сподіваємося, що завдяки Відпочивай, ваш відпочинок буде казковим, незабутнім та сповненим дитячого сміху!

Актуальні ціни на червень, 2022

Житло Ціна
База отдыха "Спутник" Від 170 грн.
Частный дом "Константин" Від 250 грн.
Апартаменты VAMkNam Від 1200 грн.
Частный дом "Лазаревское" Від 100 грн.
Пансіонат "Співдружність" Від 600 грн.