Приморський Посад: все житло в місті

Відпочинок у Приморському Посаді 2021

Фільтр за
Спочатку подорожче

Приморський Посад

Приморський Посад – один з курортів України, розташований в південній частині Запорізької області на березі Азовського моря. Історія села Приморський Посад йде коренями в кінець 19 віків, коли декілька переселенців вибрали собі місце для життя в цьому районі. З тих самих пір назва села мінялася: Старовірка, Матроска, Поповка і, нарешті, дошли до відомої до цього дня назви Приморський Посад. Не найбільший курорт України до літа розквітає і наповнюється різким ритмом життя.

Все вирує і кипить, а на тісних вуличках невеликого села юрбляться прихильники затишного відпочинку в особі туристів.

Дістатися до Приморського Посаду ви зможете на автобусі із Запоріжжя або своїм ходом, купивши заздалегідь карту. Рекомендуємо вивчити прогнози погоди в Приморському Посаді Запорізької області на дні передбачуваного відпочинку, щоб погода не змогла застати вас зненацька і убити настрій довгожданої відпустки.

Відпочинок у Приморському Посаді: житло, приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Відпочинок у Приморському Посаді в 2021 році принесе немало нових вражень і заряд бадьорості усім приїжджим туристам. До послуг відпочивальників у Приморському Посаді, усупереч невеликим розмірам села, є повний спектр різнокаліберних баз відпочинку, пансіонатів і приватних будинків. Так що, ви точно знайдете житло до душі і бюджету. Оцініть свої можливості, відгуки про житло і приступайте до бронювання, поки є ще вільні місця.

Відпочинок у Приморському Посаді – ЦІНИ

Ціни на відпочинок у Приморському Посаді коливаються залежно від рівня комфорту і близькості до прибережного піску. Найдешевші варіанти обійдуться вам в 100 грн за номер. Ну а комфортабельні люксові номери баз відпочинку біля моря в Приморському Посаді можуть коштувати і 1500 грн в пік сезону.

Але кого турбують гроші, коли йдеться про здоров’я і класні спогади про літній відпочинок.

Ми не перестаємо удосконалювати наш сервіс. І це ми можемо робити завдяки вашим відгукам. Зокрема, завдяки відгукам про відпочинок у Приморському Посаді.

Обговорення