Відпочинок у Синевирській Поляні

Загальна інформація про Синевирську Поляну
Село розташоване прямо на території національного парку “Синевир”. Поряд з селом на висоті 989 метрів над рівнем моря ще 10 тисяч років назад утворилося унікальне льодовикове озеро Синевир – його ще називають “Морське око”. З вершини сусідньої гори воно дійсно нагадує око з островом-зіницею посередині. Води озера неймовірно блакитного кольору. Тут водиться річкова, озерна і веселкова форель, ось тільки ловити її заборонено унаслідок того, що озеро знаходиться на території національного парку.
Зовсім недалеко від села знаходиться найкрасивіший і найповноводніший водоспад Карпат – Шипіт, прозваний так за його голос, який здалека чутний як шепіт. Особливо він красивий навесні в період танення снігів і осінню в сезон дощів. Вода спускається прекрасними каскадами з 14-метрової висоти. Правда, в літній період річка, як і усі гірські річки, мілішає, що все-таки не робить це видовище менш привабливим. А вода настільки прозора, що Ви обов’язково помилуєтеся грою форелі.
Щорічно ще з 90-х років водоспад збирає на фестиваль велика кількість неформалів, піком якої стає 7 липня – свято Івана Купала. У кілометрі від водоспаду канатна дорога, яка працює цілорічно. Вона підніме Вас до гірських вершин і Ви випробуєте справжній захват від видів, що відкриваються. Що характерно, багатьом особливо подобаються зимові пейзажі.
За бажання можна звернутися до співробітників готелю, в якому Ви зупинитеся, і Вам обов’язково організують екскурсію в реабілітаційний центр ведмедів або музей Лісосплаву (до речі сказати, єдиний в Європі).
Загалом, якщо Ви любите активний відпочинок, пізнання чогось нового і цікавого – це місце для Вас.
Житло у Синевирській Поляні
Відпочинок у Синевирській Поляні: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку, садиби
Міні-готелі, садиби Синевирської Поляни оснащені усім необхідним сучасній людині комплексом послуг дадуть Вам можливість комфортно відпочити після прекрасно проведеного часу на свіжому повітрі. Гаряча вода, душ, санвузол, вільний доступ до WI – FI в кожному номері вже просто нікого не дивують, але є і додаткові можливості для задоволення підвищених вимог комфорту. Багато хто обладнаний альтанками з мангалами прямо в оточенні хвойного лісу, в яких дружні компанії можуть прекрасно тусанути.
Приватний сектор у Синевирській Поляні цілком підійде туристам, які хочуть усамітнитися, але при цьому комфортом нічим не відрізнятимуться від готельних номерів, а іноді і перевершувати їх.
У Синевирській Поляні зняти житло не складе труднощів навіть якщо Ви потрапили сюди, як мовиться, проїздом. Та все ж краще заздалегідь бронювати номери в готелях або домовлятися з господарями для того, що б не витрачати часу на пошук відповідного місця проживання.
Будь яких відомостей про санаторії у Синевирській Поляні нам не вдалося знайти. Їх в принципі там немає. Але і навіщо вони, якщо в Синевирській Поляні ви лікуєтеся фізично і морально без допомоги докторів і процедур.
Відпочинок у Синевирській Поляні – ціни
Ціни Синевирської Поляни дуже прийнятні, що цілком відповідає якості послуг, що надаються. Якщо в номерах готелів щодобова оплата з людини починається від 200 гривен, то приватний сектор надасть комфортний, затишний окремий будиночок з усіма зручностями за ще більше щадною ціною.
Відгуки про Синевирську Поляну самі різні, але вони дають можливість побачити все очима людей що вже побували там, прочитати захоплені або не дуже (що теж цілком може мати місце) описи, що вони відчули, як відпочили. Це дозволить Вам зробити свідомий вибір і відвідати це чудове місце.
Що робити у Синевирській Поляні
Топ завдань, які обов’язково потрібно виконати, якщо ви знаходитесь у Синевирській Поляні:
- сходити на озеро Синевир і послухати легенду про Сина та Віру;
- запустити кораблик по каскадах водоспаду Шипіт;
- піднятися на гору Гімба, скориставшись канатною дорогою та насолодитися тутешніми красами;
- відвідати врятованих ведмедів у Центрі реабілітації бурого ведмедя;
- скуштувати українську кухню в місцевих колибах.
название интригующее. Нужно поехать