Відпочинок у Славському

Славське - куротне селище міського типу Стрийського району Львівської області України. Населення селища складає приблизно 3600 осіб. Славське - дуже масштабний гірськолижний курорт з трасами, які відповідають міжнародним стандартам проведення змагань.

Загальна інформація про Славське

В оточенні гір, лісових масивів, в найкрасивішій карпатській долині розкинувся селище Славське. Шанувальники гірськолижного спорту відмінно знають цей курорт. Щорічно в зимовий сезон на відпочинок у Славське приїжджають тисячі любителів активного відпочинку з України, європейських країн. У гірськолижному комплексі міжнародного класу створені відмінні умови для любителів цього виду спорту. Немало гостей приїжджає на цей курорт і в літні місяці.

У минулому році Славське прийняло декілька сотень туристів, що вважають за краще проводити час в екологічно чистих природних зонах.

Гірськолижний комплекс в селищі обладнаний за світовими стандартами. У зимові місяці в цій зоні створюється якісний сніговий покрив, що забезпечує відмінні умови для якісних трас. Курорт оточує декілька хребтів: Високий Верх, Клива, Тростян, Менчил, Маківка, Ільза. Таке місцерозташування забезпечує м’який клімат, збереження снігових мас впродовж декількох місяців. До достоїнств цього гірськолижного курорту відносяться:

 • наявність спусків усіх рівнів складності;
 • зручне розділення трас різних категорій;
 • відмінна технічна оснащеність, високий клас безпеки спусків;
 • сучасні підйомники різних видів;
 • розвинена туристична інфраструктура.
🤔 Оцініть курорт Славське
😍
🙄
💩
Проголосовало: 1

Житло в Славському. Ціни на відпочинок

🔥 ТОП
Отель “Лагуна”
Ціна: 5102600 грн
🔥 ТОП
Усадьба “Анасоль”
Ціна: 200800 грн
Біля підйомників
Все житло
Житло з басейном
Відпочинок з дітьми
З харчуванням
Квартири/апартаменти
Котеджі/будиночки
Недороге житло
Преміум житло
Приватний сектор

Відпочинок у Славському: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Офіційний сайт Славського надає можливість кожному вибрати житло, що відповідає особистим перевагам і можливостям. У селищі є готелі різних категорій. Багато туристів знімають кімнати квартири у Славському, щоб не обмежувати себе розпорядком дня готелів. Хороший варіант зможуть знайти компанії, сім’ї з дітьми. Окремі садиби, дома у Славському пропонуються на усій території.

Відпочинок у Славському – ціни

Вартість проживання варіюється в широкому діапазоні, залежить від категорії житла, сезону. На кімнати в приватних будинках у Славському ціни починаються від 80-100 гривен, номер в готелі може обійтися в 600-800 гривен.

У зимовий час Славське цінується в першу чергу за свої гірськолижні траси. Питання про те, що робити в Славському взимку, особливо не виникає. Вибрати трасу, що відповідає мірі підготовки, тут можуть початкуючі лижники і досвідчені спортсмени. Кваліфіковані інструктори дають уроки, навчають азам гірськолижного спорту. Є декілька пунктів, що надають в прокат усі види спортивного спорядження, працюють рятувальні служби. На курорті в сезон відкриваються школи гірськолижників для дітей, є прості траси для юних спортсменів. У селищі добре розвинений ресторанний бізнес, багато затишних кафе.

Чудові відгуки про Славське залишають і туристи, що приїжджають на курорт в літні, осінні місяці. У цю пору року тут також немало можливостей організувати цікаве дозвілля. Можна відправитися в незабутній турпохід по гірських маршрутах, що дозволяють побачити унікальні природні пейзажі, збирати ягоди, гриби в лісових масивах, розташованих у самого селища. На курорт часто приїжджають шанувальники рибного лову. Тут гарантовані небувалі улови щуки, сома, ляща.

Водиться і веселкова форель, з якої місцеві жителі приготують відмінне блюдо по національному гуцулському рецепту.

Підйомники та траси в Славському

Ще в 70-х роках XX століття в Славському почалося будівництво гірськолижного курорту.

Загальний гірськолижний потенціал Славського включає в себе:

 • 4 гори: Тростян, Кремінь, Погар, Варшава (Менчил);
 • 2 крісельний і 12 бугельних підйомників і 1 мультиліфт;
 • більше 20 трас різного рівня складності;
 • прокат лиж, бордів, сноутюбінг, спорядження;
 • кафе і ресторани.

Крісельні підйомники влітку працюють на горі Тростян і Погар.

Часто задавані питання

Чи є банкомати в Славському?

У Славському є два банкомати Ощадбанку. Є відділення Ощадбанку.

Чи є супермаркети в Славському?

У Славському є супермакет "Рукавичка". Крім того, по всьому курорту можна зустріти досить багато продуктових магазинів, де завжди можна купити свіжі продукти.

Коментарі

Даня

А как туда со Львова добраться?

24 Листопада | 15:34
  Кирилл

  Есть поезд 829Ш Львов – Ужгород, которая идет чуть больше двух часов. На машине столько же

  25 Листопада | 15:37
Переглядів: 1331