Степанівка Перша: все житло в місті

Відпочинок у Степанівці Першій 2021

Фільтр за
Спочатку подорожче

Степанівка Перша

Є на Азовському морі ще один невеликий курорт. Розташований він недалеко від популярного курорту Кирилівки все в тій же Запорізькій області України, а саме в Приазовському районі, в селі Степанівка Перша. Якщо подивитися на карту, то можна помітити, що Степанівка Перша є своєрідним продовженням Коси Пересип в Кирилівці. Але близькість популярного курорту України до Степанівки Першою не означає їх схожості. Я б навіть сказав, що вони повні протилежності один одного.

Степанівка Перша є тихим і спокійним курортом Азовського моря, де ви не побачите переповнених вулиць, шумних закладів і звичного міського ритму. Тут ви зіткнетеся віч-на-віч з відпочинком, який дійсно розслабляє і занурює в напів медитаційний стан. Тобто, Степанівка Перша – ідеальний курорт для відпочинку з дітьми, для відходу від буденних турбот і для спілкування з природою. Курорт зберіг свою первозданну чистоту і свіже повітря без усіх цих великих і димних труб.

Дістатися до Степанівки Першої буде найпростіше своїм автомобілем. Окрім цього на виручку зможуть прийти автобуси “Мелітополь – Степанівка-1”, які довезуть вас до курорту на Азовському морі за 2 години згідно з розкладом. Важливим при плануванні відпочинку буде відстежування прогнозу погоди в Степанівці Першій на дні або тижні вашого перебування. Хоча зливи тут бувають рідкісними, але вони все ж бувають.

Відпочинок у Степанівці Першій: житло, приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Відпочинок у Степанівці Першій в 2021 стане тихим і затишним. Хоча натовпів відпочивальників ви і не побачите, все одно бронювати необхідно заздалегідь – більшість номерів стають недоступними ще до травневих свят. У Степанівці Першій бази відпочинку, приватні будинки або пансіонати привітно зустрінуть відпочивальників і забезпечать максимальним комфортом. Ну а який комфорт потрібний саме вам, вирішить ваш бюджет на відпочинок.

Відпочинок у Степанівці Першій – ЦІНИ

Ціна відпочинку у Степанівці Першій залежить, як і скрізь, від ваших вимог до комфорту і віддаленості від берегової лінії. Середня вартість номера знаходиться у відмітці 700-800 грн на двох за добу. А найдешевший варіант обійдеться в 100 грн на двох.

Ми будемо раді отримати від вас відгуки про відпочинок у Степанівці Першій в 2021 році, щоб дізнатися вашу думку про цей курорт і наш сервіс в цілому.

Обговорення