Відпочинок в Урзуфі 2020

Фільтр за
Спочатку подорожче
Гостьовий будинок “Summerhouse”
Цена: 4001000 грн
Номера: Люкси
Приватний будинок “Шалом”
Цена: 100250 грн
Номера: Напівлюкси Бюджетные
Приватний будинок “Веранда”
Цена: 10001500 грн
Номера: Люкси
Пансіонат “Лукомор’є”
Цена: 170350 грн
Номера: Стандарти Бюджетные
Пансіонат “Лайм”
Цена: 100210 грн
Номера: Бюджетные
Пансіонат “Єлизавета”
Цена: 80600 грн
Номера: Люкси Бюджетные
Пансіонат “Олександрія”
Цена: 80150 грн
Номера: Бюджетные
Пансіонат “Аквамарин”
Цена: 240800 грн
Номера: Люкси Напівлюкси Стандарти
Готель “Чотири Сезона”
Цена: 10002000 грн
Номера: Люкси
Відео
На жаль, ми поки не підготували для вас хорошого відеоматеріалу
Але ви можете допомогти нам, відправивши посилання на відповідне відео
Надіслати посилання на відео
Автобуси з м. Урзуф

Поки нічого немає

Автобуси у м. Урзуф

Поки нічого немає

Обговорення

Відпочинок в Урзуфі

Ну що, прихильники грецького відпочинку, знайшли собі курорт до душі? Так-так, ми не помилилися. Урзуф був створений греками-переселенцями ще в 18 столітті. А вони це точно знають, як відпочивати і що для цього треба. Тим, хто вже відпочивав або тільки планує свій відпочинок на Азовському морі в Урзуфі 2020, відразу кинеться в очі простір і затишок невеликого селища, широкі і чисті піщані пляжі, ну і звичайно, дуже цілюща морська обитель, просочена більш ніж 90 супер корисними мікроелементами. Погода в Урзуфі, хоч іноді і буває вередливою, все ж не зможе вас засмутити.

На карті України селище Урзуф розташувалося на межі Донецькою і Запорізькою областей, всього в 43 км від Маріуполя. Щоб дістатися до Урзуфа, є маса варіантів. Влітку запускають свої послуги сила-силенна приватних перевізників, які довезуть вас до курорту з будь-якої точки України. Крім того, ви з легкістю дістанитесь в Урзуф з Маріуполя, адже розклад автобусів з автостанції дозволяє виїхати до заповітного курорту кожні 30 хвилин.

Урзуф – відпочинок 2020: житло, приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Урзуф – один з найрозвиненіших і затребуваних курортів Азовського узбережжя. Більше 200 тисяч туристів приїжджає сюди насолодитися теплими променями літнього сонця. І їх тут раді зустріти різноманітними пропозиціями житла і розвагами. Кожен відпочивальник тут обов’язково знайде відповідний своїм вимогам і гаманцю пансіонат, базу відпочинку, приватний будинок або готель. На нашому ресурсі ви без зусиль знайдете собі житло в Урзуфе без посередників.

Відпочинок в Урзуфі – ЦІНИ 2020

Ціну пансіонатів, баз відпочинку і іншого житла в Урзуфі на 2020 рік можна вважати цілком демократичною і відповідною людям з бюджетними і середніми витратами на літній відпочинок. Хоча тут можна знайти і люксові номери пансіонатів Урзуфа на березі Азовського моря, ціни на які відрізняються від середньої в силу свого розташування.

Ми намагаємося підібрати для вас тільки найнадійніші і найвідповідніші пропозиції літнього відпочинку по усій Україні на 2020 рік.