Відпочинок у Верховині 2020

Фільтр за
Спочатку подорожче
Цена: 3501500 грн
Номера: Стандарти Бюджетные
Цена: 275600 грн
Номера: Люкси Напівлюкси
Інформація
Відео
На жаль, ми поки не підготували для вас хорошого відеоматеріалу
Але ви можете допомогти нам, відправивши посилання на відповідне відео
Надіслати посилання на відео
Автобуси з м. Верховина

Поки нічого немає

Автобуси у м. Верховина

Поки нічого немає

Обговорення

Відпочинок у Верховині

Село Верховина Івано-Франківської області України привітно зустрічає гостей впродовж усього року. Воно розташувалося в найкрасивішому куточку Карпат, на схилі однієї з найвищих гір. З листопада по березень головними гостями курорту стають шанувальники гірськолижного спорту. Навесні, літом, восени відпочинок у Верховині вибирають шанувальники природних красот, туризму, люди, що бажають зміцнити здоров’я.

Село Верховина в Карпатах притягає мандрівників різних категорій. Цей український курорт:

– надає відмінні умови для активного відпочинку;

– має в розпорядженні мінеральні джерела з різними цілющими властивостями;

– розташований в одній з найсприятливіших кліматичних зон Карпат.

Село знаходиться в долині, оточеній гірськими хребтами. Вітри тут бувають украй рідко, холодні північні повітряні маси сюди не проникають, середня температура 23-25°C. Це не лише чудова зона відпочинку, але і природна лікарня. Сприятливу дію чинять чистісіньке гірське повітря, красиві пейзажі, м’який клімат. У Верховина декілька санаторіїв різних профілів, в яких можна пройти курси повноцінного лікування.

Відпочинок у Верховині: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Наш офіційний сайт по відпочинку у Верховині допоможе кожному вибрати, забронювати житло на курорті. Туристична інфраструктура в селі добре розвинена, створює відмінні умови для приємного проведення часу. Шанувальники гірськолижного спорту заселяються у бази відпочинку, розташовані недалеко від трас. Можна зняти номер в приватних гостьових будинках, орендувати окремий котедж для сім’ї, компанії.

Бажаючим відпочити на курорті у Верховині фото і детальні описи варіантів проживання дають можливість завчасно підібрати відповідне житло.

Відпочинок у Верховині – ціни

У кожного мандрівника є можливість вибрати відповідний готель, Верховина пропонує багато варіантів в широкому ціновому діапазоні. Можна зняти 2-х месний номер за 700 гривен, заселитися в комфортний зроблений з колод будинок, проживання в якому обійдеться в 1 500 – 3 000 гривен. Зробити правильний вибір допоможуть залишені після перебування в курорті Верховина відгуки туристів.