Відпочинок у Волосянці

Волосянка - село Стрийського району Львівської області України. Курорт розташувався в мальовничій долині річок Ялинкувате і Славка біля підніжжя гори Високий Верх (1452м.) Населення Волосянки становить близько 1500 осіб. Основною економічною спрямованістю села є туризм.

Загальна інформація про Волосянку

Волосянка на сьогоднішній день є дуже привабливим курортом для багатьох українців. Сюди приїжджають як любителі гірськолижних видів спорту, так і шанувальники зеленого туризму.

Місцева природа наділила Волосянку чистим гірським повітрям, захистом від сильних вітрів і різноманітністю флори і фауни. Саме це змушує туристів вибирати піші маршрути по околицях Волосянки. Серед найпопулярніших маршрутів – похід на гору Високий Верх.

Підйомники в Волосянці

Лижники і сноубордисти можуть скористатися підйомниками в 2 кілометрах від Волосянки в гірськолижному комплексі “Захар Беркут”. До послуг відпочиваючих 1 крісельний (працює і влітку) і 3 бугельних підйомників. Загальна протяжність трас становить 9 км. Тут є і легкі траси для початківців і важкі для бувалих підкорювачів снігових трас.

🤔 Оцініть курорт Волосянка
😍
🙄
💩
Проголосовало: 0

Житло у Волосянці

Все житло
Житло з басейном
Біля підйомників
Приватний сектор
З харчуванням
Преміум житло
Недороге житло
Відпочинок з дітьми
Квартири/апартаменти
Котеджі/будиночки

Житло в Волосянці представлено великою кількістю пропозицій, що характерно для розвиненого гірськолижного курорту.

Тут є і приватні будинки і котеджі, а також готелі і міні-готелі. Рівень житла сильно різниться. Є шикарні номери, вартістю від 2500 грн за номер, де ви можете купуватися у відкритому басейні і насолодитися включеним харчуванням.

А є і досить бюджетні номери, вартістю від 150 грн. за людину. Це житло підійде для тих, хто не буде затримуватися в номері і основну частину відпочинку проведе на лижних трасах або в піших походах по околицях Волосянки.

Куди піти у Волосянці?

Крім лижних трас і походів по горах гості Волосянки можуть ознайомиться з місцевими пам’ятками. Ось сами цікаві, в які можна заглянути під час свого відпочинку в Волосянці:

  • джерело “Писана криниця”
  • військовий музей Курінь “Мохнач”
  • Церква Преображення Господнього з дзвіницею
  • байкпарк “Захар Беркут”

Часто задавані питання

Чи є банкомати у Волосянці?

На жаль, банкоматів в Волосянці немає. Найближчі знаходяться в Славському. Тому готівкою краще запастися перед поїздкою на відпочинок у Волосянку.

Де поїсти у Волосянці?

Волосянка - туристичне село. Саме тому туристів тут зможуть нагодувати більше десятка різних кафе і колиб.
Гостей приватних будинків і котеджів часто годують власники житла (за окрему плату).
Ви зможете самостійно приготувати їжу, купивши продукти в місцевих магазинах. Все свіже і за доступною ціною.

Коментарі

Сашко

Волосянка найкраща!!!!!!!

15 Лютого | 00:11