Аквапарк “Оазис”

Опис

Аквапарк “Оазис” розташований в кінці села Генгорка. Це відмінне місце, щоб провести цілий день з друзями і близькими людьми. для любителів полоскотати нерви тут є чудові атракціони (обов’язково спробуйте “Чорну трубу”), для любителів спокійного відпочинку тут є великі басейни – без медуз 🙂 – і поруч з басейнами велика кількість лежаків. Також на території аквапарку є бари, де можете замовити смачний коктейль або холодного пива.

Аквапарк “Оазис” – це закрита територія, вхід всередину тільки по квитках. Купити квиток можна в касі, яка знаходиться біля входу в аквапарк. Вартість квитка може змінюватися під час сезону. Є кілька тарифів, ціна може відрізнятися в залежності від кількості годин, які ви плануєте провести в аквапарку. Наприклад, квиток з 10:00 до 18:00 буде коштувати 380 грн для дорослого і 360 грн для дитини. Також є окремий тариф для іменинника – для нього вхід всього 1 грн.

Дістатися до аквапарку не складе труднощів. До Генгоркі регулярно ходять рейсові автобуси з Новоолексіївці і Генічеська. Час роботи аквапарку “Оазис” у 2020 році: 10:00 – 18:00 Якщо у вас є більш актуальна інформація з приводу цін і часу роботи, то будемо раді якщо ви напишіть про це в коментарях. Це інформація буде для багатьох дуже корисною!

Автор: Владимир Ленский
Оновлене: 14/1/2021

Фотографії

Розташування

Відгуки

Є багато всього цікавого!
Оленяча ферма
Гора Хом‘як
Хризантемне поле у ​​Чернівцях