Аквапарк “Острів скарбів”

Опис

“Острів скарбів” (а саме так називається аквапарк в Кирилівці) – мабуть, головна визначна пам’ятка в місті, якщо не брати до уваги море, звичайно. Аквапарк в Кирилівці це як Ейфелева вежа в Парижі, статуя Свободи в Нью-Йорку або Колізей в Римі. Всі про нього знають, всі повинні там хоч раз побувати.

Це справжній центр розваг – тут кожен знайде для себе заняття. Хтось захоче покататися на атракціонах (їх тут 34 штуки), хтось просто поплавати в басейні з келихом мохіто. І можна не переживати, що зіткнетеся з кимось – басейн тут правда величезний. Аквапарк – відмінне місце для дозвілля не тільки молоді, а й для дорослих з дітьми. На території є ресторан, піцерія і навіть дитяче кафе.

Безумовно, головна особливість – круті водні атракціони. Якщо ви приїхали в Кирилівку влітку, то ви просто повинні відвідати аквапарк і проїхатися в “чорній дірі”! Це незабутні враження.

Багато аквапарки в Україні закриваються з настанням темряви. Але Кирилівський – немає. Розваги тут тривають і ввечері. Крута музика, запальні танці, а іноді тут виступають відомі виконавці. Jerry Hell, Kyivstoner і інші.

Багато хвалебних слів ви прочитали, а чи є якісь недоліки? Основний недолік за версією багатьох відпочиваючих – висока ціна. Наприклад в 2019 році вхід на 2,5 години для дитини коштував 500 грн. Всі атракціони безкоштовні (або точніше сказати входять у вартість квитка). А ось в барі, ресторані або кафе за все, природно, доведеться платити.

В цілому, для тих, хто вирішив влітку вирушити в Кирилівку, ми рекомендуємо відвідати аквапарк “Острів скарбів”. Ви дійсно отримаєте масу емоцій. Перевірено.

Автор: Владимир Ленский
Оновлене: 29/1/2021

Фотографії

Розташування

Відгуки

Є багато всього цікавого!
Замок графів Шенборнів
Оленяча ферма
Гора Хом‘як