Оленяча ферма

Опис

Оленяча ферма, що на Рівненщині, розташована в маленькому селі Костянтинівка Сарненського району. Саме це місце стало домом для рогатих, яких на фермі близько сотні. Але це ще не все – також можна побачити гордих павлінів, сімейство кіз, свинок та кроликів. Тут збирається чимало туристів, аби просто помилуватися звіринцем і погодувати улюбленців прямісінько із рук. Той, хто приїздить не вперше, вже точно знає від власників та тих, хто доглядає за фермою, що улюблений смаколик оленів – кукурудзяні палички. Тож вдруге Вас точно будуть чекати із пакетом ласощів.

Вхід до ферми абсолютно безкоштовний, відвідати її може кожен бажаючий. Господарі зустрічають всіх тепло і завжди розповідають історії, як же не просто доглядати за рогатими красенями. Але любов до тварин змушує думати лише про те, як збільшити кількість оленів та площі для їх утримання.

Емоції від знайомства із оленями не порівняти ні з чим. Посмішка сама одразу з’вляється на обличчі, тож візит до ферми можна вважати особливою терапією.

Автор: Евгения Яковец
Оновлене: 29/11/2021

Фотографії

Розташування

Відгуки

Є багато всього цікавого!
Гаряче джерело у Стрілковому
Кам’яна могила

Олешківські піски
Замок графів Шенборнів