Основна інформація про відпочинок у місті.

Зняти житло в Очакові

Другие подкатегории
Готелі з басейном
Відпочинок з дітьми
З харчуванням
Недороге житло
Біля моря
Преміум житло
Приватний сектор
Чорноморська Коса
Фільтр за
Спочатку подорожче

Очаків – відомий український курорт, що розташований в Миколаївській області на Чорному морі. Щороку туди приїжджає багато туристів, адже місто відоме своєю інфраструктурою та хорошими умовами для відпочивальників. Саме так, щороку, люди шукають собі житло, щоб і до моря поближче і подешевше. Тому на цій сторінці, ми розповімо вам все, що потрібно знати про житло в Очакові.

Очаків – невелике місто, яке є адміністративним центром однойменного району. На його території проживає близько 14 тисяч осіб. Щоб зняти житло в місті, потрібно заздалегідь придивитися до бажаного містечка. Спершу ви маєте зрозуміти, що найбільше потрібно вам, на час відпочинку. Очаків не обділить нікого:

  • Бази відпочинку;
  • Пансіонати;
  • Готелі;
  • Приватний сектор.

Все розраховано на ваш смак та можливості!

Номери на підприємницьких ділянках (готелях, пансіонатах, базах відпочинку) діляться на декілька категорій:

  • Номери без зручностей;
  • Номери із частковими зручностями;
  • Номери зі зручностями;
  • Квартира.

В першому варіанті передбачено ліжко та телевізор зі спільним санвузлом на поверсі або території. Другий варіант може включати в себе як кондиціонер, так і холодильник у номері. Номери зі зручностями та квартири пропонують максимальний комфорт та мають все необхідне для належного і безтурботного прожиття.

Ціни на житло в Очакові з кожним роком збільшуються, що й не дивно, адже ціни ростуть так само. Так виходить, що в середньому по місту, ціни за попередній рік зросли на 200 гривень. Статистика стосується готелів, пансіонатів, а також бази відпочинку.

Що на рахунок приватного сектору, то офіційної статистики щодо цін немає, однак ви можете дізнатися її особисто у господарів секторів, знайшовши їхні контакти на сторінках нашого сайту.

Бажаємо вам легкого і вдалого вибору житла, а також незабутнього відпочинку!

Актуальні ціни на червень, 2022

Житло Ціна
Частный дом "Николай Николаевич" Від 125 грн.
Гостевой дом "Покомнатно в Очакове" Від 100 грн.
Гостевой двор "У Сергея" Від 360 грн.
Гостинный двор "Каминских" Від 350 грн.
Готель "Foton Hotel & Restaurant" Від 900 грн.