Відпочинок у Виженці

Виженка - село Вижницького району Чернівецької області. Населення села становить всього 1000 чоловік. Виженка відноситься до курортних місць і приваблює туристів з усієї країни.

Загальна інформація про Виженку

Село Виженка статус курорту отримало в середині XIX століття. Сюди приїжджали знатні особи, багаті європейці, щоб відмінно провести час, зміцнити здоров’я. На початку минулого століття тут були обладнані зручні траси для шанувальників гірськолижного спорту. Зараз курорт Виженка є одним з найпривабливіших туристичних об’єктів в Карпатах.

Село розташоване в найкрасивішій гірській долині на березі ріки з кристально чистою водою. Запланувати відпочинок у Виженці 2022 можна у будь-який сезон. Цей курорт пропонує:

– комфортні гірськолижні траси;

– туристичні маршрути по найкрасивіших місцях Карпат;

– лікувальні курси з цілющими мінеральними водами;

– пізнавальні екскурсії до унікальних пам’яток.

🤔 Оцініть курорт Виженка
😍
🙄
💩
Проголосовало: 3

Житло в Виженці

🔥 ТОП
Готель “Zrub”
Ціна: 600800 грн
Садиба “KaZka”
Ціна: 600800 грн
Все житло
Житло з басейном
Відпочинок з дітьми
З харчуванням
Квартири/апартаменти
Котеджі/будиночки
Недороге житло
Преміум житло
Приватний сектор

Відпочинок у Виженці: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Вибрати житло на курорті можна, враховуючи особисті переваги, можливості. У Виженці є досить багато пропозицій по відпочинку, які можуть забезпечити потреби навіть найдосвідченіших туристів. Курорт пропонує комфортні номери різних категорій. У цьому селі можна пройти лікувальні курси, тут організовуються екскурсії, туристичні походи, пропонується широкий спектр послуг.

Відпочинок у Виженці – ціни

Для кожного туриста, плануючого відпочинок на курорті, одним з головних чинників є ціна. Виженка пропонує житло в широкому ціновому діапазоні. Можна недорого зняти в готелі номер категорії “стандарт”, кімнату у будинку гостинних господарів, заселитися в приватний гостьовий будинок.

Куди піти у Виженці

Виженка розташувалася на території всього в 2,5 кв.км. На такому невеликому просторі все ж є кілька пам’яток, які можуть вас зацікавити. Ось невелика підказка для вас:

  • водоспад Лужки;
  • водоспад Миква;
  • церква Іоанна Сучавського;
  • кам’яна каплиця біля Миколаївської церкви.

Підйомники в Виженці

Відпочинок у Виженці в першу чергу сподобається тим, хто хоче тиші наодинці з природою. Це спокійний розмірений відпочинок. Але для тих, хто хоче розбавити такий релакс, пропонуємо скористатися підйомниками. Вони знаходяться в сусідньому селі Хорови (Перевал Німчич), на відстані всього 4,2 км від Виженки.

У вашому розпорядженні буде два бугельні витяги на 400 м і 800 м. Є траса червона і синя для початківців.

Біля підйомників є станції прокату, в яких можна орендувати лижі, борди і супутній інвентар.

Найближчі курорти

Часто задавані питання

Чи є банкомати у Виженці?

На жаль, у Виженці банкоматів і відділень банків немає. Найближчі банкомати знаходяться у Вижниці в 5 км від Виженки. Радимо запастися готівкою перед поїздкою на відпочинок у Виженку.

Чи є супермаркети у Виженці?

У Виженці немає супермаркетів. Є тільки місцеві невеликі магазини, в яких можна придбати їжу та побутову хімію.

Коментарі

Слава

Відпочили ну дуже душевно. Зустрічали новий рік 2019. Все сподобалось: види, їжа, люди. Це найкраще місце для зимового відпочинку

10 Січня | 19:33
Переглядів: 1537