Відпочинок у Ворохті 2020

Фільтр за
Спочатку подорожче
Цена: 6001900 грн
Номера: Котеджі
Цена: 9001470 грн
Номера: Люкси
Обговорення

Відпочинок у Ворохті

У Карпатах Ворохта є одним з найпопулярніших місць відпочинку. Це один з кращих гірськолижних курортів країни. Унікальні кліматичні умови, розвинена туристична інфраструктура дозволяють Ворохті круглий рік зустрічати численних гостей. У будь-який сезон тут можна відмінно відпочити, отримати масу позитивних емоцій, незабутніх вражень. Невелике, гостинне місто в Івано-Франківській області України надає можливість кожному туристові знайти зайняття до душі.

Взимку на відпочинок у Ворохту вирушають:

  • шанувальники захоплюючих спусків на гірських лижах і сноубордах;
  • любителі веселих катань на санях;
  • прихильники екстремальних ралі на снігоходах.

Курорт розташований в 15 кілометрах від найвищої вершини українських Карпат Говерли. Тут до гірськолижного сезону обладналися траси різного рівня складності. У цих місцях з листопада по квітень зберігається якісний сніговий покрив, забезпечуються відмінні умови для зимових видів спорту, розваг.

Після активного відпочинку на свіжому повітрі з’являється відмінний апетит. На території курорту працює декілька колоритних колиб. Це кафе, оформлені в національному гуцулському стилі. У закладах панує тепла, привітна атмосфера, пропонується велике меню, що включає самі кращі блюда традиційної гуцулської кухні.

Багато туристів, що залишають на відпочинок у Ворохті відгуки, відмічають незвичайну гостинність місцевих жителів. Під час проживання на курорті створюється враження перебування в гостях у найближчих родичів.

Необов’язково чекати зими, щоб відправитися в ці дивні місця. Офіційний сайт Ворохти пропонує і весняні, літні, осінні тури. Вони подарують не менше чудових вражень.

Відпочивальникам надається можливість відправитися :

  • на прогулянку по найкрасивіших околицях;
  • у похід для підкорення вершини Говерла;
  • у тур на квадрацикле;
  • в політ на параплані.

Можна влаштувати чудовий пікнік на березі ріки Пруть або в горах, зайнятися рафтингом. На курорті є декілька пам’яток. Багато туристів виділяють час для огляду австрійського і арочного мостів, Національного природного парку, середньовічної церкви Різдва Богородиці.

Фото Ворохти, розміщені на офіційному сайті, допоможуть ближче познайомитися з цим курортом, його достоїнствами.

Відпочинок у Ворохті: приватний сектор, пансіонати, бази відпочинку

Курорт пропонує відмінні умови для вибору місця проживання. Туристи можуть орієнтуватися при цьому особистими перевагами і можливостями. У Ворохті є профільні санаторії, комфортабельні готелі, бази відпочинку, розташовані в найкрасивіших місцях, можна зняти житло в приватному секторі. Гостинні господарі пропонують затишні кімнати, багато туристів заселяються в міні-готелі, розраховані на 3-8 постояльців. Дружна компанія або велика сім’я можуть орендувати окремий котедж. Курорт має в розпорядженні великий готельний фонд.

Але, плануючи відпочинок у Ворохті в 2020 році, забронювати житло треба завчасно.

Відпочинок у Ворохті – ціни

Курорт користується великою популярністю. Можна чудово відпочити у Ворохті недорого, виключити непомірні витрати. Істотну економію забезпечує грамотний вибір житла.

Готелі Ворохти пропонують номери різних категорій. Надається можливість знайти варіант, що відповідає можливостям. В середньому за 1 день проживання в готелях Ворохти ціни коливаються в діапазоні 220-450 гривен. Дешевше можна зняти кімнату в приватному будинку або місце на базі відпочинку.