Відпочинок на Чорному морі

Вілла “Династія”
Ціна: 10001500 грн
Готель “Azure DeLuxe”
Ціна: 6001800 грн
Готель “Lido”
Ціна: 21002700 грн
Готель “VIRO”
Ціна: 8002000 грн
Готель “Берізка”
Ціна: 5001500 грн
Готель “Love Story”
Ціна: 11005000 грн
Готель “Фенікс”
Ціна: 7001500 грн
1 2 3 12

З приходом курортного сезону тисячі жителів України, зарубіжних туристів спрямовуються до благодатних чорноморських берегів. Чудовий клімат, розвинена туристична інфраструктура, велика кількість варіантів проживання, помірні ціни дозволяють організувати відмінний відпочинок на Чорному морі 2022.

Загальні критерії чорноморських курортів України

Міста, селища, що мають статус курорту, є в декількох областях: Миколаївській, Одеській, Херсонській. Вибрати відпочинок на Чорному морі в Україні можуть усі категорії туристів. Курорти країни пропонують:

  • розкішні піщані пляжі з пологим безпечним входом;
  • розвинену індустрію розваг;
  • мережа санаторіїв, пансіонатів з різними лікувальними профілями.

Ціна відпочинку на Чорному морі великою мірою залежить від варіанту проживання. Шанувальники максимального комфорту можуть вибрати номери у фешенебельному готелі з широким спектром послуг. Ті, хто бажають заощадити витрати, знайдуть оптимальні пропозиції в приватному секторі, гостьових будинках, міні-готелях. Можна заздалегідь вивчити численні відгуки на відпочинок на Чорному морі, які допоможуть вибрати курорт і місце проживання.

Найпопулярніші українські курорти на Чорному морі

У категорії українських чорноморських курортах найбільшою популярністю користуються:

Селище Грибівка (Одеська обл.). Цей курорт незмінно вибирають туристи, що бажають відмінно провести час з дітьми. Піщані пляжі селища відмінно обладнані, є багато дитячих майданчиків, атракціонів, дельфінарій, аквапарк. У Грибовці хороші умови і для молодіжного відпочинку. Відмінно провести час можна в нічних клубах, караоке, барах, скористатися водними розвагами.

Курорт Кароліно-Бугаз (Одеська обл.). Він однаково привабливий як для сімейного, так і для молодіжного відпочинку. По усій території розташовані гостьові будинки, пансіонати, готелі. Курорт підійде тим, хто шукає пансіонат на Чорному морі для лікування. Тут є цілющі грязі, що допомагають позбавитися від хвороб суглобів.

Селище Коблеве (Миколаївська обл.). Курорт надає можливість вибрати готелі, пансіонати, бази відпочинку на Чорному морі в українському або молдавському секторі. Частина селища, розташована на українській стороні, чудово підходить для спокійного сімейного відпочинку. У молдавському секторі активність не затихає, розважатися і веселитися можна цілу добу.

Ті, хто бажає організувати корисний, недорогий відпочинок на Чорному морі можуть відправитися в місто Скадовськ у Херсонській області, у місто Чорноморськ в Одеській області та ін.