Зимовий відпочинок в Україні:

Найзручніший сайт для відпочинку

Без відпочинку і кінь не скаче

Пора планувати відпустку

Сімейний відпочинок

Кращі пропозиції для тих, хто їде відпочивати з дітьми!

Цена: 855 — 1600 грн
Номера: Люкси Стандарти
Цена: 650 — 2000 грн
Номера: Стандарти
Цена: 765 — 900 грн
Номера: Напівлюкси
Цена: 2100 — 2300 грн
Номера: Люкси

Підписуйтесь на наш Instagram

Там багато-багато корисного!

Преміум відпочинок

Комфортний відпочинок за відповідну ціну!

Цена: 600 — 1900 грн
Номера: Котеджі
Цена: 900 — 1470 грн
Номера: Люкси
Цена: 1608 — 1955 грн
Номера: Люкси Напівлюкси Стандарти
Цена: 600 — 600 грн
Номера: Люкси

З тваринами

Тут люблять пухнастих!

Цена: 450 — 800 грн
Номера: Люкси
Цена: 260 — 680 грн
Номера: Люкси Стандарти
Цена: 400 — 1100 грн
Номера: Люкси
Цена: 1500 — 4000 грн
Номера: Котеджі

Відпочинок в Україні

Наближається відпустка, і виникає питання, де відпочити в Україні, як вибрати курорт, який надасть можливість відмінно провести час, отримати масу яскравих, незабутніх вражень. У нашій країні багато унікальних природних зон із сприятливими кліматичними умовами, активно розвивається туристична інфраструктура. Організувати незабутній відпочинок в Україні без проблем зможе турист з будь-якими перевагами. Наш сайт надасть допомогу у виборі.

Детальна інформація про найпопулярніші курорти країни дозволяє визначити, куди поїхати в Україні, знайти місце, що відповідає вашим особистим перевагам.

Курорти на узбережжі Азовського моря

Узбережжя Азовського моря ідеально підходить для сімейного туризму. Безпечні, пологі пляжі, укриті м’яким піском, тепла вода, сприятливий клімат дозволяють відправитися на відпочинок навіть з маленькими дітьми, забезпечити їм багато чудових вражень. Вода цієї акваторії має цілющі властивості, у великій кількості містить йод, необхідний для нормального розвитку, зміцнення дитячого організму.

Найпопулярнішими курортами цього регіону є:

У цих містах відмінно розвинена туристична інфраструктура, є об’єкти для дозвілля і розваг, багато ресторанів, кафе. Вибрати житло можна на будь-який смак і гаманець. Комфортні умови для гостей надають санаторії, готелі, приватні гостьові будинки, міні-готелі.

Сім’ї з дітьми найчастіше вибирають для відпочинку Геническ. У цьому місті є немало об’єктів для розваг маленьких туристів. На Азовському узбережжі можна влаштувати і незабутній романтичний відпочинок, веселе проведення часу в компанії друзів. На пляжах кожного курорту пропонуються усі види водних розваг, в ресторанах, клубах проводяться запальні дискотеки. Романтики і прихильники активного яскравого відпочинку можуть відправитися у Бердянськ, Арбатскую стрілку або Кирилловку.

Курорти на Чорноморському узбережжі

Чорноморський регіон здатний задовольнити будь-які переваги. Численні курорти з різними умовами, мірою розвиненості туристичної інфраструктури дозволяють робити вибір, керуючись особистими уявленнями про комфортний відпочинок. Можна зупинити вибір на центрах туристичних тусовок, де завжди панують веселощі, знайти комфортне місце для спокійного сімейного проведення часу, зупинитися в найромантичнішому куточку з найкрасивішими пейзажами.

Плануючи літній відпочинок в 2020 році на узбережжі Чорного моря, варто уважно вивчити курорти:

Цей регіон порадує не лише чудовим кліматом, комфортними пляжами, різноманітністю розваг. У містах з багатою історією багато цікавих пам’яток, на курортах організовуються пізнавальні екскурсії для шанувальників культури, архітектури, археології. У прихильників унікальних природних куточків є чудова можливість побувати в національних парках, побачити заповідні місця, представників рідкісних видів фауни і флори.

На нашому сайті ви можете прочитати відгуки туристів, що відпочивали на чорноморських курортах. Вони допоможуть вибрати місце відпочинку, знайти житло, що відповідає вашим перевагам і можливостям. Ціна турів, вартість проживання коливаються в широкому діапазоні, оптимальний варіант знайдеться для кожного туриста.

Незабутній відпочинок у Карпатах

Морське узбережжя гостинно зустрічає туристів з весни до осені. Але є в Україні регіон, в якому можна чудово провести час влітку і організувати відмінний відпочинок взимку 2019 року. Таку можливість надають Карпати, пропонуючі декілька курортів, що користуються популярністю не лише у жителів України, але і у іноземних туристів.

У літню пору року Карпати перетворюються на повноцінну природну здравницю. Регіон славиться цілющими мінеральними водами, сприятливим кліматом, чистісіньким повітрям, насиченим ароматами квітучих рослин, хвої. Якщо планується зимовий відпочинок в 2019 році, кращим варіантом стануть гірськолижні курорти:

На гірських схилах є відмінно обладнані траси різного рівня складності, пункти прокату з повним асортиментом спортивного спорядження.

Бажаючим добре провести час в Карпатах, влаштувати комфортний відпочинок взимку 2020 року, усі курорти пропонують попереднє бронювання житла. Це дозволяє заздалегідь підготуватися до майбутньої поїздки, гарантувати комфортне проживання.

Перед тим, як зробити остаточний вибір курорту, варто уважно вивчити інформацію про усі можливі варіанти. Це допоможе знайти краще місце для приємного проведення часу, організувати чудовий літній, зимовий відпочинок в 2020 році.